Don't Show Again Yes, I would!

Zach Shallcross mluví o svých zkušenostech V hlavní roli 27. série Bakaláře

Zach Shallcross, hvězda sezóny 27 The Bachelor, diskutoval o svých zkušenostech v pořadu.


Jak poznamenal The Hollywood Reporter, Zach Shallcross má za sebou dlouhou cestu na cestě za pravou láskou. Shallcross se původně objevil během předchozí sezóny Bakalářka, kde mu zlomila srdce Rachel Recchia. Ale samozřejmě, teď je Shallcross zpět a hraje ve 27. sezóně Bakalářa během pondělní premiéry sezóny zažila hvězda ABC svou pořádnou porci dramatu. V epizodě se Shallcross podělil o dlouhý veřejný polibek s Greer Blitzer (než jí dal růži prvního dojmu) a rozloučil se s Madison Johnson poté, co iniciovala polibek se Shallcrossem.


Během chatování s THR Shallcross diskutoval o různých tématech, včetně toho, jak se cítil ohledně nepříliš lichotivých reakcí, když vyšlo najevo, že je hlavním představitelem show, proč dal Blitzerovi vytouženou růži, jeho myšlenky na politické názory partnera. a jak mu jeho strýc Patrick Warburton pomohl připravit se na televizní vysílání.

MOVIEWEB VIDEO DNE

Zpočátku Shallcross odhalil své myšlenky na reakci fanoušků show na zprávu, že je nový mládenec. Řekl: “Kde s tím mám začít? Bylo šokující, že jsem se dozvěděl, že jsem bakalář. Nikdy se to neusadilo. Chvíli trvalo, než mi řekl: “Páni, tohle se mi vlastně děje.” A pak vidíte reakce diváků a fanoušků; jsou tu ty podporující a pak jsou ty nepříliš podporující. Rozhodně bylo těžké si na to zvyknout. Ale je to pro mě šílené, protože jsem to prostě prožil zkušenosti a jsem velmi šťastný. Často viscerální reakce fanoušků je trochu intenzivní. Bylo to docela jedinečné, jen vidět celou řadu různých reakcí, ať už pro mě nebo proti mně.”

SOUVISEJÍCÍ: Chris Harrison konečně mluví o Messy Exit z Bakaláře: ‘Byl jsem vyděšený k smrti’


Zach Shallcross řekl, že „otevřená komunikace je tak důležitá“ ve vztazích

Upoutávka na Bakalář
ABC

Když se Shallcross zeptal na své pocity ohledně důležitosti náboženských a politických názorů ve vztahu, řekl: „To vše skutečně hraje důležitou roli ve zdravém vztahu a mít šanci být s ním na stejné úrovni je důležité. . Musí to být někdy stejné? Ne. Ale mít tuto otevřenou komunikaci je tak důležité, a to, co fanoušci viděli v minulé sezóně, bylo, že neexistovala žádná skutečná komunikace. Stáří se to do této opravdu důležité noci a není to jako cokoliv, co jste mohli očekávat, a byl to šok. Je dobrý nápad mít představu o politice, kterou má váš partner, možná. Nejsem v politice vůbec velký chlap. Mohl bych se doslova vysrat — promiňte za nadávky. Jistě, hraje to roli, ale komunikace toho všeho je nejdůležitější.”

Současná hvězda Bakalář také odhalil, proč byl Greer jeho volbou pro růži prvního dojmu. Řekl: “To, co jsem hledal, je, kde najdu trochu klidu – někoho, kdo mi udělá pohodu. Neustále pokračuješ a pokračuješ a je to další rozhovor sem a tam, kolem sídla. S Greerovou tu noc dokázala přimět mě, abych se cítil pohodlně a necítil jsem se, jako bych byl tažen milionem různých směrů, a to je zdrcující. S ní to zas tak moc nebylo. Přemýšlel jsem o tom, jak dát růži prvního dojmu, byl to opravdu dobrý první dojem: „Dobře, můžu si odpočinout. Můžu být v její blízkosti klidný,” což jsem opravdu ocenil.”

Hvězda ABC také prozradila radu, kterou dostal od svého strýce ohledně toho, že bude v televizi. Shallcross řekl: “Strýček Pat mi dal nějakou radu. Nejdůležitější je, že je vždy podporován.” [me] protože ví, jak ohromující může být být v televizi. Ale on prostě vždycky říká: “Hej, zachovej hlavu na rovinu. Nedovol, aby to, co o tobě lidé říkali, určovalo, jak se o sobě cítíš.” Takže to bylo to nejdůležitější.”

Nové epizody Bakalář vysílat v pondělí ve 20 hodin na ABC.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

cuevana John Wick: Chapter 4 en español cuevana3 John Wick: Chapter 4 completa en español latino ver John Wick: Chapter 4 online en español descargar John Wick: Chapter 4 pelicula completa Repelis John Wick: Chapter 4 pelicula completa ver John Wick: Chapter 4 pelicula completa online cuevana John Wick: Chapter 4 película completa pelisplus John Wick: Chapter 4 en español latino pelisplus John Wick: Chapter 4 película completa John Wick: Chapter 4 completa en español latino John Wick: Chapter 4 pelicula completa en español latino cuevana3 John Wick: Chapter 4 en español latino ver John Wick: Chapter 4 pelicula completa en español latino John Wick: Chapter 4 cuevana 3 John Wick: Chapter 4 Pelicula completa cuevana ver película completa de John Wick: Chapter 4 John Wick: Chapter 4 Pelicula completa online gratis ver John Wick: Chapter 4 Pelicula completa en chille — repelis ver John Wick: Chapter 4 Pelicula completa en español latino hd John Wick: Chapter 4 Pelicula completa pelisplus ver Pelicula John Wick: Chapter 4 online gratis John Wick: Chapter 4 Pelicula completa gratis John Wick: Chapter 4 Pelicula completa español John Wick: Chapter 4 Pelicula completa descargar John Wick: Chapter 4 full movie download John Wick: Chapter 4 free full movie John Wick: Chapter 4 full movie online watch John Wick: Chapter 4 full movie John Wick: Chapter 4 full movie free John Wick: Chapter 4 full movie sub english John Wick: Chapter 4 full movie watch online free John Wick: Chapter 4 Streaming Now Available Online watch John Wick: Chapter 4 full movie At Home Where To Watch John Wick: Chapter 4 full movie John Wick: Chapter 4 Streaming Online John Wick: Chapter 4 download free John Wick: Chapter 4 full movie download hd John Wick: Chapter 4 free full movie hd John Wick: Chapter 4 full movie online hd watch John Wick: Chapter 4 full movie At Home John Wick: Chapter 4 full movie free hd John Wick: Chapter 4 full movie sub english hd John Wick: Chapter 4 full movie watch online free hd John Wick: Chapter 4 Streaming Now Available Online hd watch John Wick: Chapter 4 full movie At Home hd Where To Watch John Wick: Chapter 4 full movie hd John Wick: Chapter 4 Streaming Online hd John Wick: Chapter 4 download free hd John Wick: Chapter 4 (2023) full movie free hd