Don't Show Again Yes, I would!

Nickelodeon posílá Rubble & Crew do práce letos v únoru

Table of contents: [Hide] [Show]

Fanoušci oblíbená sláva Rubble of Paw Patrol získává letos v únoru svůj vlastní spinoff!


Je drsný, je houževnatý a je skoro připravený rachotit! Očekávaná nová série, Rubble and Crewje připraven vyrazit na síť 3. února. Pořad je spinoffem hitu Nickelodeon, Tlapková patrola! Klip z nové série s Rubbleovým rodinným týmem si můžete prohlédnout níže, stejně jako synopse.


Rubble je na dvojnásobku v high stakes dobrodružstvích ve zcela novém animovaném seriálu Nickelodeonu pro předškolní děti, Rubble & Crew, který má premiéru v pátek 3. února v 11:30 (ET/PT). Spinoff PAW Patrol, produkovaný společností Spin Master Entertainment, se soustředí na oblíbenou postavičku Rubble, která sleduje jeho a jeho rodinu štěňat, když pomocí svých úžasných stavebních vozidel staví a opravuje cokoliv, co město Builder Cove potřebuje.

Rubble & Crew je dalším krokem v obrovské franšíze PAW Patrol od Nickelodeon. Premiéra v roce 2013, Tlapková patrola sleduje titulární tým nouzových štěňat, kteří využívají své dovednosti a týmovou práci k záchraně občanů Adventure Bay. Každé štěně je založeno na jiné profesi, jako je policie, hasič, vodní záchranář a další. Tým vede Ryder, desetiletý génius, který vycvičil štěňata a vytvořil jejich unikátní technologii!

MOVIEWEB VIDEO DNE

Od svého velkého debutu, Tlapková patrola vysílal se ve více než stovce zemí a stále běží dobře; v současnosti probíhá devátá sezóna a začátkem loňského roku byla obnovena na desátou. v roce 2021 Tlapková patrola: Film měl svůj divadelní a streamovací debut, stal se kasovním úspěchem a celosvětově vynesl 144 milionů dolarů.

Související: 10 animovaných filmů má v roce 2023 23 let


Trosky na dvojce!

Rubble & Crew
Rubble & Crew

Rubble byl představen hned od začátku Tlapková patrola, ale jeho původ je obzvláště zvláštní. Epizoda „Pups Get a Rubble“ odhaluje, že malý buldok je nejmladším členem posádky. Epizoda sleduje tým, jak zachraňují Rubble ze stromu a dělají ho součástí týmu. I když epizoda nezachází příliš hluboko do toho, odkud Rubble pochází, vypadá to, že bychom v této nové sérii mohli dostat několik odpovědí!

První epizoda Rubble & Crew klesá 3. února a nese název „Posádka staví most“. V epizodě budeme sledovat Rubbleovu pestrobarevnou rodinu, jak se chystají postavit most. Ale když se zlotřilý Speed ​​Meister pokusí změnit tyto plány, Rubble a jeho rodina změní kurz, aby zachránili situaci. Speed ​​Meister je starý nepřítel Tlapková patrola.

Tato štěňata se jen tak nevzdají, ne když show stále běží a spinoff je připraven na premiéru. Na cestě je také druhý film, Tlapková patrola: Mocný film, jehož premiéra je naplánována na říjen 2023. Film má přivést zpět mix starých a nových hlasových herců. Se všemi těmito oznámeními to vypadá, že obloha je limitem pro Nickelodeon a jeho štěňata v hlavní roli.

Rubble and Crew bude mít 26 epizod a bude se vysílat pravidelně v pátek v 11:30 [ET/PT] na Nickelodeonu.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

cuevana John Wick: Chapter 4 en español cuevana3 John Wick: Chapter 4 completa en español latino ver John Wick: Chapter 4 online en español descargar John Wick: Chapter 4 pelicula completa Repelis John Wick: Chapter 4 pelicula completa ver John Wick: Chapter 4 pelicula completa online cuevana John Wick: Chapter 4 película completa pelisplus John Wick: Chapter 4 en español latino pelisplus John Wick: Chapter 4 película completa John Wick: Chapter 4 completa en español latino John Wick: Chapter 4 pelicula completa en español latino cuevana3 John Wick: Chapter 4 en español latino ver John Wick: Chapter 4 pelicula completa en español latino John Wick: Chapter 4 cuevana 3 John Wick: Chapter 4 Pelicula completa cuevana ver película completa de John Wick: Chapter 4 John Wick: Chapter 4 Pelicula completa online gratis ver John Wick: Chapter 4 Pelicula completa en chille — repelis ver John Wick: Chapter 4 Pelicula completa en español latino hd John Wick: Chapter 4 Pelicula completa pelisplus ver Pelicula John Wick: Chapter 4 online gratis John Wick: Chapter 4 Pelicula completa gratis John Wick: Chapter 4 Pelicula completa español John Wick: Chapter 4 Pelicula completa descargar John Wick: Chapter 4 full movie download John Wick: Chapter 4 free full movie John Wick: Chapter 4 full movie online watch John Wick: Chapter 4 full movie John Wick: Chapter 4 full movie free John Wick: Chapter 4 full movie sub english John Wick: Chapter 4 full movie watch online free John Wick: Chapter 4 Streaming Now Available Online watch John Wick: Chapter 4 full movie At Home Where To Watch John Wick: Chapter 4 full movie John Wick: Chapter 4 Streaming Online John Wick: Chapter 4 download free John Wick: Chapter 4 full movie download hd John Wick: Chapter 4 free full movie hd John Wick: Chapter 4 full movie online hd watch John Wick: Chapter 4 full movie At Home John Wick: Chapter 4 full movie free hd John Wick: Chapter 4 full movie sub english hd John Wick: Chapter 4 full movie watch online free hd John Wick: Chapter 4 Streaming Now Available Online hd watch John Wick: Chapter 4 full movie At Home hd Where To Watch John Wick: Chapter 4 full movie hd John Wick: Chapter 4 Streaming Online hd John Wick: Chapter 4 download free hd John Wick: Chapter 4 (2023) full movie free hd