Don't Show Again Yes, I would!

Nadcházející Blues Guides a epizoda The You spojují milované hostitele

Table of contents: [Hide] [Show]

Bude to Blue’s víkend! Tento víkend bude mít Nickelodeon premiéru zcela nové epizody Modré stopy a ty! Stejně jako původní film Paramount + Blue’s Big City dobrodružství! Co mají společného? Všichni tři milovaní hostitelé Modré vodítka Potkají se: Steve Burns, Josh Dela Cruz a Donovan Button!


Hon na stopy začíná v pátek 26. května v 11:30 (EST) názvem Případ ztraceného křesla. V této epizodě se Josh a Blue vydávají hledat chybějící Thinking Chair. Ale kvůli této obrovské záhadě si budou muset zavolat zálohu! To je, když kontaktují detektivní agenturu Blueprints, kde je Steve připraven a čeká. Tuto epizodu napsal a režíroval sám Steve Burns. Podívejte se na malý náhled níže!

Dnešní filmPosouváním pokračujte v obsahu

Kouzlo pokračuje 29. května v 19:00 (EST/PT) s Blue’s Big City dobrodružství. Když Josh dostane šanci zúčastnit se konkurzu na broadwayský muzikál Rainbow Puppy (Brianna Bryan), vydají se s Blue skidoo přímo do New Yorku! Ale ve svém vzrušení ti dva zapomenou šikovný zápisník a ztratí se! Když se Steve a Joe (Donovan Button) vydají je dva najít, Josh a Blue poznají všechny nové přátele, objeví kouzlo hudby, tance a následují své sny! Film znamenal první tým tří hostitelů a představoval vracející se oblíbené jako Mr. Salt (Nick Balaban), Tickty Talk (Ava Augustin), Mailbox (Doug Murray) a Sliding Soap (Jacob Soule). Ve filmu také vystoupí speciální hostující BD Wong, Ali Stroker, Alex Winter, Taboo, Steven Pasquale a Phillipa Soo. Film měl premiéru Paramount+ loni v listopadu s velkým ohlasem a aktuálně se může pochlubit 83% skóre na Rotten Tomatoes. Trailer je ke shlédnutí níže.


Nickelodeon je připraven k brainstormingu

Blue's Big City dobrodružství
Detektiv Steve v Blue’s Big City Adventure

Blue’s Clues měla premiéru na bloku Nick Jr. na Nickelodeon v roce 1996. Přehlídka hrála Stevea, publikum, jak sleduje otisky štěňat Blue, aby zjistil její plány na tento den. Pořad produkují Angela C. Santomero, Todd Kessler a Traci Paige Johnson. Přehlídka měla vlivy z pořadů jako Okolí pana Rogerse A Sezame, otevři sese záměrem své mladé publikum spíše vzdělávat, než jen pobavit. Část toho byla jen pauza, umožnění účasti diváků a poukázání na to, kde jsou vodítka pro Steva (nebo Joea nebo Joshe). Johnson komentoval efektivitu režie pořadu a jak to, co se dospělým divákům zdálo zbytečné, znamenalo pro děti všechno.

“Je legrační, jak když počkáte o půl pauzy déle, obvykle dostanete svou odpověď… a jak je to důležité. Pokud se na to (rodiče) nedívají s dítětem, řeknou: “Ach, to je příliš pomalé.” ‘ Ale když to sledují s dítětem, ‘Ach. Chápu to, chápu to.’

na premiéře, Modré vodítka Byl to nejlépe hodnocený předškolní pořad v komerční televizi. Byl to třetí nejvýše hodnocený program, za ním jen giganti veřejnoprávní televize Barney a přátelé A Arthure. Modré vodítka Svou šestisezónní jízdu ukončil v roce 2006, ale modré štěně nebude dlouho pryč. Modré stopy a ty! Premiéru měl v listopadu 2019, aby pochválil rodiče i dlouholeté fanoušky. Po své staré podobě zanechá Blue stopy pro svého nového majitele Joshe, aby ji našel v domě. Přehlídka je v současné době ve své čtvrté sezóně a pátá sezóna již svítí zeleně.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *